Paskambinkite dabar: + 370 675 45648 arba +370 37 280820

APIE MUS

azienda_grande_02

Ilgametė patirtis sukaupta prekiaujant įvairiais šildymo katilais paskatino pasirinkti kūrenamus biokuru D’Alessandro Termomeccanica šildymo katilus. Plati gaminių gama, patvarūs, universalūs už palyginti santūrią kainą.

D‘Alessandro Termomeccanica, gilias tradicijas turinti šeimos įmonė, savo veiklą pradėjo daugiau nei prieš 80 metų, gamindama kietu kuru kūrenamus garo generatorius. Prieš 30 metų pradėta kryptinga šildymo katilų, pritaikytų biokurui deginti,  gamyba. Tai nebuvo padrikas procesas – įmonė sutelkė visą dėmesį į biokuro panaudojimo proceso projektavimą bei inžinerinį – technologinį atsinaujinančių energijos šaltinių panaudojimo galimybių sprendimą. Įmonėje įdiegta Kokybės kontrolės sistema pagal UNI EN ISO 9001:2000 direktyvą, užtikrinanti aukščiausią gamybos ir aptarnavimo kokybę visuose projektavimo, planavimo ir gamybos etapuose.Visi šilumos generatoriai sertifikuoti pagal Europos reglamentą EN 303 – 5 (3 klasę).

D‘Alessandro Termomeccanica katilai puikiai žinomi JAV, Australijoje, Danijoje, Švedijoje, Rusijoje, Austrijoje, Lenkijoje, Vokietijoje ir t.t.

D‘Alessandro Termomeccanica siūlo  įvairius ir originalius privačių namų, žemės ūkio ir gyvulininkystės, pramonės bei komercinės paskirties objektų šildymo įrengimo sprendimus. Įmonės gaminami katilai gali būti kūrenami malkomis, medžio pjuvenų granulėmis, miško pramonės ir žemės ūkio gamybos atliekomis (skiedros, drožlės, šiaudai, vaisių išspaudos, žievelės ir kauliukai ir t.t.) Turėdama savo tyrimų laboratoriją, įmonė atlieka įvairaus kuro tyrimus, atsižvelgiant į kuro ypatumus, parenka ir aprobuoja medžiagas, naudojamas katilų gamybai. Pažymėtina tai, kad bent kiek sudėtingesnis, ar specifinį kurą planuojantis naudoti objektas yra įvertinamas gamyklos inžinierių ir katilo bei visos sistemos komplektavimas atliekamas Italijoje.

D‘Alessandro Termomeccanica produkcija garantuoja milžinišką ekonominį efektą visiems, nusprendusiems šilumos gamybą nukreipti į atsinaujinančių energetinių šaltinių panaudojimą, bei neigiamo poveikio gamtai mažinimą.

Mūsų veikla apima šildymo sistemų projektavimą, tiekimą, montavimą ir eksploataciją, Prekiaujame tiek buitiniais iki 100 kW katilais, tiek pramoniniais – nuo 100 kW iki 4100 kW galios katilais, šilto oro generatoriais ir unikaliais katilais-židiniais. Esame autorizuoti italų gamintojo D’Alessandro Termomeccanica atstovai.

d'alessandro sertifikatas

Ieškant alternatyvių sprendimų sodo nameliams, vasarnamiams ir butams, mūsų paieškos nuvedė pas gamintoją MZ – Stoves kompaniją. Susipažinus su šios kompanijos produkciją iš karto susižavėjome išskirtiniu dizainu, paprastu valdymu ir mažomis biokuro sąnaudomis. Todėl nusprendėme bendradarbiauti su gamintoju ir pasidalinti galimybėmis Lietuvoje. 

Šildymo krosnelės –  patogus, taupus, estetiškas šildymo pasirinkimas, bei  vienas iš ekonomiškiausių šildymo būdų. 
Šios krosnelės kūrenamos medžio granulėmis. Tai viena pigiausių kuro rūšių visoje Lietuvoje. 
Šios išskirtinio dizaino, modernios krosnelės su keramikine kuro uždegimo žvake ir vieno mygtuko paspaudimu  užtikrina greitą krosnelės įkūrimą ir malonų šilumos pojūtį vos už dešimties minučių. Naujos kartos kuro padavimo sistema, nenaudojant kuro padavimo sraigto, užtikrina krosnelės veikimą be trukdžių ir strigimų. Todėl  rekomenduojamos sodo nameliams, nedideliems gyvenamiems namams, bei butams apšildyti.

Šildymo krosnelės puikus pasirinkimas norintiems savo namams kokybės, jaukumo, taupumo.
Krosnelėms suteikiama 5 metų garantija. 

 mz-certificate-till-2019-max